Vijesti

Anel Ahmedhodžić je teško podnio poraz od Ukrajine: Njegova poruka navijačima to najbolje pokazuje

Nema boljeg osjećaja igrati za svoju zemlju i uz svoju publiku, napisao je, između ostalog, Ahmedhodžić

Fudbalski reprezentativac BiH i defanzivac Šefilda Anel Ahmedhodžić oglasio se nakon bolnog poraza “Zmajeva” protiv Ukrajine u polufinalu baraža (1:2).

Ahmedhodžić je bio utučen zbog poraza i još jedne propuštene šanse da se BiH nađe na EP.

Nemoguće – napisao je uz emoji slomljenog srca i dodao:

– Nema boljeg osjećaja igrati za svoju zemlju i uz svoju publiku. Izvanredna atmosfera je vladala od prvog do posljednjeg minuta utakmice. Žao mi je što navijačima nismo pružili još jednu utakmicu.

Podsjetimo, BiH je bila na pragu pobjede, vodila je do 85. minute, a onda se raspala i primila dva gola.